5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
07.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

РЕАКЦІЯ ЩОДО НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ З БОКУ ПЕРСОНАЛУ ДКВС УКРАЇНИ У ВІДНОШЕННІ ДО ЗАСУДЖЕНОГО

Управлінням внутрішньої безпеки Адміністрації ДКВС України було отримано інформацію щодо вчинення групою співробітників однієї з виправних колоній протиправних дій щодо засудженого, які полягали у безпідставному застосуванні щодо нього фізичної сили. В ході перевірки вказана інформація знайшла своє підтвердження. За даним фактом призначено службове розслідування та повідомлено до територіального відділу Державного бюро розслідувань з метою організації досудового розслідування.

Принципова позиція Адміністрації ДКВС України полягає у тому, що по відношенню до засуджених застосування фізичної сили без законних на те підстав є неприпустимим, а особи, які вчиняють такі дії, мають нести передбачену законом сувору кримінальну відповідальність.

Адміністрація ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »