21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Проведено оперативну нараду з розгляду причин та умов, які сприяли вчиненню дій засудженими, що дезорганізували роботу державних установ "Південна виправна колонія (№ 51)" та "П’ятихатська виправна колонія (№ 122)"

12.06.2019 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням виконуючого обов’язки начальника полковника внутрішньої служби Мелюхова В.А. у селекторному режимі відбулась оперативна нарада, під час якої розглянуто причини та умови, які сприяли вчиненню дій засудженими, що дезорганізували роботу державних установ "Південна виправна колонія (№ 51)" та "П’ятихатська виправна колонія (№ 122)".

Начальник Управління ДКВС України полковник внутрішньої служби Бондаренко О.А. доповів про обставини зазначених надзвичайних подій та виділив умови, що їм передували.

В ході наради заслухані керівники державних установ "Південна виправна колонія (№ 51)", "П’ятихатська виправна колонія (№ 122)", Південного та Південно-Східного міжрегіональних управлінь.

Виконуючим обов’язки начальника Адміністрації ДКВС України наголошено на необхідності вжиття ефективних заходів щодо недопущення дестабілізації стану правопорядку та зміцнення оперативних позицій в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »