2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
20.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України проведено підсумкову перевірку рівня службової підготовки особового складу за результатами 2018-2019 навчального року

20 червня 2019 року, відповідно до наказу Адміністрації ДКВС України від 13.06.2019 року № 158/ОД-19 комісією під керівництвом начальника Управління персоналу Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Ключ Вікторії проведено підсумкову перевірку рівня службової підготовки начальницького складу Адміністрації за підсумками 2018-2019 навчального року.

Під час заходу було перевірено дотримання правил носіння форменого одягу та прийнято заліки з навчальних дисциплін із службової підготовки шляхом перевірки теоретичного та практичного рівня знань та вмінь.

В ході підсумкової перевірки співробітники Адміністрації ДКВС України показали високі результати підготовки з навчальних дисциплін та продемонстрували достатній рівень практичних навичок.

Аналізуючи результати перевірки, керівництво Адміністрації ДКВС України високо оцінило злагоджену роботу колективу та надало оцінку рівня підготовки проведеного заходу.

Управління персоналу Адміністрації ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »