2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
21.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Підготовка до проведення інтегрованого біоповедінкового дослідження серед засуджених установ виконання покарань в межах реалізації проекту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малерією

20 червня 2019 року за участю представників Адміністрації ДКВС України під час навчального семінару обговорено актуальність та порядок проведення біоповедінкового дослідження серед засуджених в рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом, туберкульозом та малярією з метою визначення поширеності ВІЛ-інфекції та ризикованих поведінкових практик щодо ВІЛ-інфекції серед засуджених, оцінки ефективності організації заходів профілактичних та лікувальних програм в установах Державної кримінально-виконавчої служби України.

Відповідно до Договору № 165 від 25.04.2019 про надання послуг з проведення інтегрованого біоповедінкового дослідження серед засуджених між Державною установою «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» та Громадською організацією «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» за участі Адміністрації ДКВС України заплановано проведення в період з 1 по 14 червня 2019 року інтегрованого біоповедінкового дослідження серед засуджених в установах Державної кримінально-виконавчої служби України.

Метою дослідження є визначення поширеності ВІЛ-інфекції та ризикових поведінкових практик для оцінки ефективності профілактичних та лікувальних програм в установах виконання покарань.

Метою та завданнями проведеного семінару була підготовка регіональних команд до реалізації польового дослідження, ознайомлення їх з метою та методологією даного дослідження, етичними засадами проведення дослідження, навчання відбору респондентів тощо.

Вибіркова сукупність зазначеного дослідження включатиме засуджених чоловіків та жінок віком від 18 років у 26 установах виконання покарань в 12 областях України.

Враховуючи важливість та актуальність даного дослідження, Адміністрація ДКВС України надаватиме всіляке сприяння у його проведенні.

Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »