5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
24.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Підвищуємо рівень професійної компетентності психологів в напрямку роботи із засудженими "групи ризику" шляхом впровадження мотиваційного консультування в практику роботи

В період з 18 по 21 червня 2019 року на базі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулися дводенні тренінг-семінари для психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Робота в даному напрямку була організована регіонально, заходи проведені в містах Полтава та Харків.

Тренінг-семінари проводив головний спеціаліст відділу соціально-психологічної роботи із засудженими Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України Рудніцька І.М.

На початку заходів перед працівниками виступили заступник начальника міжрегіонального управління з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Вельцен В.С. та начальник відділу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Мосійчук Ю.А., які зазначили про важливість проведення корекційної та профілактичної роботи із засудженими "групи ризику", необхідність своєчасних інтервенцій в напрямку попередження суїцидів серед засуджених.

Під час проведених тренінг-семінарів учасники працювали в інтерактивному діалозі, активно працювали в парах та групах, була створена комфортна атмосфера та побудована конструктивна взаємодія.

Ірина Рудніцька ознайомила психологів з основами мотиваційного консультування, особливостями його застосування в їх практичній діяльності для досягнення позитивних змін в поведінці засуджених "групи ризику", стратегіями та підходами в роботі психолога на різних етапах циклу змін. Значна увага була приділена відпрацюванню навичок встановлення психологічного контакту із засудженими, прийомів та технік мотиваційного консультування.

Наприкінці заходів учасники підвели підсумки роботи та зауважили про важливість застосування мотиваційного консультування в роботі психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, необхідність продовження роботи з клієнтом в ситуаціях виникнення опору, необхідності побудови діалогу із засудженими задля досягнення конструктивних змін в їх поведінці.

Керівництвом Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції була наданий зворотній зв'язок щодо актуальності питання впровадження мотиваційного консультування в практичну діяльність психологів, зазначено на важливість підвищення рівня їх професійної компетентності, що буде сприяти ефективній побудові роботи із засудженими "групи ризику".

Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »