26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
27.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Командно-штабні тренування персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України з відпрацювання алгоритму дій щодо припинення масових заворушень

26 червня 2019 року на базі законсервованої державної установи "Березанська виправна колонія (№ 95)" Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції під керівництвом начальника Управління ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка О.А. та виконуючого обов’язки начальника Центрального міжрегіонального управління підполковника внутрішньої служби Албегова Р.Ю. за участі перших заступників начальників міжрегіональних управлінь, начальників управлінь ДКВС України міжрегіональних управлінь, начальників відділів режиму, нагляду та охорони, територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань ДКВС України, а також зведеного загону груп швидкого реагування Центрального міжрегіонального управління проведені командно-штабні тренування з відпрацюванню алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних подій. До тренувань був залучений персонал підрозділу Національної поліції України спеціального призначення "КОРД" та представники Штабу Координаційної групи Антитерористичного центру при Головному управлінні СБ України у м. Києві та Київській області.

За легендою було відпрацьовано декілька сценаріїв, а саме: звільнення заручників з приміщення ДІЗО, припинення масових заворушень у локальній дільниці із захопленням заручника та припинення масових заворушень у житловій зоні. Під час навчань були задіяні спеціальний пожежний автомобіль та сили і засоби ДКВС України. Також відпрацьовувалась методика проведення переговорного процесу за участі представників Штабу Координаційної групи Антитерористичного центру при Головному управлінні СБ України у м. Києві та Київській області.

Під час навчань був створений штаб, задачею якого була координація алгоритму дій персоналу.

Після проведення навчань лектором Національної академії СБУ проведено лекцію щодо методики ведення переговорного процесу із злочинцями.

За результатами тренувань підведено підсумки, під час яких наголошено на необхідності удосконалення тактики та порядку дій персоналу ДКВС України, налагодження взаємодії з правоохоронними органами, а також проведенні аналогічних навчань за схожим сценарієм у всіх міжрегіональних управліннях.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »