26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
27.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України проведено урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Конституції України

27 червня 2019 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Конституції України.

З вітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов’язки начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Олександр Вишневський, який побажав персоналу успіхів і наснаги у службі на благо держави та Українського народу, мирного неба над головою, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Під час заходу, за сумлінне виконання службових обов’язків Міністерством юстиції України присвоєно 2 дострокових звання та вручено 2 Подяки працівникам ДКВС України. Також, відзначено 22 працівника Подяками Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та 3 працівника – Грамотами.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »