25 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
01.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

Міжнародний благодійний фонд ,"Інше життя" підбив підсумки творчого конкурсу, який у березні-квітні 2019 року пройшов в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах України

Міжнародний благодійний фонд ,"Інше життя" займається організацією та проведенням Міжнародного Конкурсу "Без кордонів!" - широкомасштабного, постійно діючого проекту в рамках реалізації Благодійних Проектів Міжнародної Асоціації ЮНЕСКО, Проекту Фонду "Заради життя на землі!" та Програми Фонду "Майстерня творчості".

Співпраця з Міжнародним благодійним фондом "Інше життя" та Державної кримінально-виконавчої служби України триває з 2009 року. За цей час більше 2 тис. осіб з числа персоналу та засуджених взяли участь у спільних заходах.

Виставки робіт учасників Міжнародного Конкурсу "Без кордонів!" проводяться у виставкових залах Національного Історико-культурного заповідника "Київська Фортеця".

Переможці Міжнародних Конкурсів "Без кордонів!" нагороджуються грамотами та цінними подарунками, а літературні твори друкуються в журналі "Інше".

Після закінчення виставки за виконавцями залишаються їх авторські права, а всі вироби, за згодою авторів, передаються як благодійна допомога дитячим будинкам та інтернатам України.

Цьогоріч Міжнародний благодійний фонд, "Інше життя" провів 61 Міжнародну виставку, у якій взяли участь від установ виконання покарань та слідчих ізоляторів 463 учасники, з яких 55 осіб – неповнолітні.

Організаторами було відзначено 125 осіб, яким було надіслано Міжнародні дипломи учасників Конкурсу "Без кордонів!".

Детальніше про проведення зазначеного конкурсу можна дізнатися на офіційному веб-сайті Міжнародний благодійний фонд "Інше життя" за адресою: www.inshe.org.

Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »