26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
02.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України проведено розширену оперативну нараду

02 липня 2019 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України було проведено нараду керівництва Адміністрації ДКВС України за участі керівників міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. На нараді була присутня Державний секретар Міністерства юстиції Ганна Буяджи.

Під час наради обговорено ряд проблемних питань щодо забезпечення правопорядку в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах. Особливу увагу було приділено стану оперативної обстановки в органах і установах Державної кримінально-виконавчої служби України, причинам та умовам, що сприяли надзвичайним подіям, допущеним у 2019 році в державних установах "Південна виправна колонія (№ 51)", "П’ятихатська виправна колонія (№ 122)", "Рівненський слідчий ізолятор" та стану ресурсного забезпечення установ виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України у 2019 році.

Посадові особи міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції доповіли про показники по кожному із напрямків роботи, які виносилися на порядок денний наради, проблемні питання, що виникають у діяльності, та обговорили шляхи вирішення цих питань.

На прикінці наради до присутніх звернулася Державний секретар Міністерства юстиції Ганна Буяджи, яка окреслила проблемні питання щодо фінансового та кадрового забезпечення ДКВС України.

Підводячи підсумки, Олександр Крикушенко наголосив присутнім на необхідності проведення комплексу профілактичних заходів у напрямку покращення оперативної обстановки, зосередив увагу на невідкладному виконанні, суворому та постійному особистому контролі за дотриманням вимог законодавства, нормативно-правових актів Міністерства юстиції та вказівок Адміністрації ДКВС України.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »