25 сiчня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Відбулась рада начальників Північно-Східного міжрегіонального управління

6 червня 2019 року, на базі державних установ «Хролівський виправний центр (№140)» та «Харківська виправна колонія (№ 43)», було проведено раду керівництва Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та персоналу підпорядкованих установ виконання покарань.

В Хролівському виправному центрі (№ 140) учасники зборів оглянули пост несення служби молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки на господарчому подвір’ї, транспортне КПП, відділення соціально-психологічної служби №3, клас службової підготовки особового складу та приміщення дисциплінарного ізолятора. Також було продемонстровано дії групи швидкого реагування за умовним сигналом «Буря-2».

В Харківській виправній колонії (№ 43) учасники відвідали дільницю соціальної реабілітації, місце для заряджання-розряджання зброї, приміщення попередньої варти, розплідника службових собак. В ході подальшого обходу було відвідано кімнату для проведення тривалих побачень підвищеного комфорту після проведеного капітального ремонту, приміщення бібліотеки та класів загальноосвітнього навчання, обладнані сучасними меблями та комп’ютерною технікою, нове приміщення лазне-прального комплексу, яке було відремонтоване та підготовлено до введення в експлуатацію. Також в ході обходу було відвідано приміщення їдальні для засуджених, пекарню, що працює на твердому паливі та підсобне господарство установи.

Підбиваючи підсумки навчальних зборів, начальник міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Георгій Романов подякував колективам за високі результати, досягнені при виконанні службових обов’язків, та зазначив, що, завдяки таким заходам, керівники інших установ мають можливість перейняти корисний досвід колег та поділитися своїм.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »