25 сiчня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Божковській виправній колонії (№ 16) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено спортивне змагання серед засуджених

7 червня 2019 року в державній установі «Божковська виправна колонія (№16)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено спортивне змагання між засудженими.

Даний захід було проведено з метою покращення фізичного розвитку, зміцнення здоров’я та реалізації програми диференційованого виховного впливу на засуджених «Фізкультура і спорт». В змаганні взяли участь 22 засуджених. Змагання включало в себе такі фізичні вправи як комплексна силова вправа, підтягування на перекладині, згинання і розгинання рук в упорі на брусах. За підсумком змагань всі засуджені показали достатньо високі результати з фізичної підготовки. Перше місце посів засуджений відділення соціально-психологічної служби №3 Валерій Козаченко, за що був нагороджений кубком.

Заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Коломієць зазначив, що спортивні змагання надають позитивні емоції, сприяють відтворенню соціально-корисної направленості та спрямованості у засуджених до ресоціалізації.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »