25 сiчня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління для вихованців організували зустріч з волонтером Антоном Дубішиним

8 червня 2019 року для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції організували зустріч з відомим українським волонтером Антоном Дубішиним.

До виховної колонії Антон завітав вперше та відразу захопив увагу хлопців і заворожив їх своїм чудовим почуттям гумору, добротою і цілеспрямованістю. Девізом зустрічі стали слова Антона: «Вибір є завжди, а жити – краще, ніж існувати». Він поділився історією свого життя й прикладами того, як багато можна зробити навіть за найскрутніших обставин, якщо мислити нестандартно. На особистому прикладі показав: якщо ти не сумуєш і шукаєш мудрості в ситуації, в яку помістив тебе Бог, — усе неодмінно вийде. Під час спілкування розповів про свої поїздки у військовий госпіталь, школи, інтернати, реабілітаційні центри для алко- і наркозалежних. Про те, що послугувало поштовхом до початку його волонтерської діяльності. Дізналися підлітки і про участь Антона у благодійних ярмарках, концертах, аукціонах, допомогу інтернатам, дитбудинкам, про поїздки у військовий госпіталь та організацію концертів свого творчого колективу особливих людей. Антон з мамою постійно передає на фронт аптечки, випічку; проводить уроки толерантності для дітей в ліцеях і гімназіях. Повідомив, як допомагає військовим, котрі повернулися з АТО. І все для того, щоб люди, які вже втратили віру і силу до життя, побачили, що цим самим життям можна насолоджуватися, не дивлячись ні на що. Дуже вразили вихованців вірші Антона, які він зачитав. Дехто з учасників зустрічі розчулився до сліз. До речі, наразі він випустив вже дві поетичні збірки. Під кінець зустрічі Антон сказав: «Інвалідів посилає Бог для того, щоб суспільство не стало злим, черствим. Ми вчимо суспільство доброті, толерантності». Ці слова прекрасно завершили зустріч, залишивши певний напрямок думок і хороший настрій.

Начальник колонії Олександр Сайко подякував Антону за змістовну і повчальну зустріч та виразив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »