2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
20.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі Качанівської виправної колонії (№ 54) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено навчально-методичні збори із черговими помічниками начальників установ

19 червня 2019 року на базі державної установи «Качанівська виправна колонія (№54)» проведено навчально-методичні збори із черговими помічниками начальників установ Харківської області Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Збори розпочалися з шикування особового складу та проведення стройового огляду начальником відділу оперативного чергування управління ДКВСУ полковником внутрішньої служби Олександром Колодченком. Черговими помічниками начальника установи були проведені теоретичні та практичні заняття на навчальних місцях. Завершились збори в актовій залі установи, де було заслухано доповіді та перевірено знання нормативно-правових актів Державної кримінально-виконавчої служби черговими помічниками начальників установ Харківської області.

Як зазначив виконуючий обов’язки начальника установи Сергій Квашин, проведення таких заходів позитивно впливає на розповсюдження передового досвіду та порядку взаємодії чергових помічників начальників установи, які є необхідною складовою підвищення продуктивності несення служби.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »