2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
20.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Роменська виправна колонія (№56) Північно-Східного міжрегіонального управління зустріла молодих фахівців

19 червня 2019 року до державної установи «Роменська виправна колонія (№56)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції прибули випускники Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України, які після закінчення навчального закладу розподілені до установи для подальшого проходження служби.

Молодих фахівців було представлено керівництву та колективу колонії. В ході зустрічі з начальником установи Олександром Фурсою обговорено проблемні питання соціально-побутового характеру та адаптації в колективі і становлення на службі молодого покоління.

За кожним новоприйнятим працівником закріплено наставника з числа найбільш досвідчених працівників, які в подальшому будуть допомагати молодим фахівцям адаптуватися до умов служби, набувати теоретичних знань і практичних навичок в роботі, щоб стати гідними звання працівника Державної кримінально-виконавчої служби України.

Виконуючий обов’язки
заступника начальника установи із
соціально – виховної та психологічної роботи
майор внутрішньої служби

Д.О.Тютюнник

версія для друку
Розширений пошук »