2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
20.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

До Диканівської виправної колонії (№12) Північно-Східного міжрегіонального управління завітали представники спостережної комісії

19 червня 2019 року до державної установи «Диканівська виправна колонія (№12)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції прибули представники спостережної комісії Основ’янського району: заступник голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань – Ірина Корнєва, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення – Світлана Шевченко та головний спеціаліст – відповідальний секретар адміністративної комісії управління з організаційної роботи та загальних питань Анатолій Слісаренко.

Під час візиту у супроводі керівництва установи представники спостережної комісії провели моніторинг умов тримання засуджених, відвідали відділення СПС, медичну частину та взяли участь у комісії по застосуванню заохочувальних норм.

Як зазначив начальник установи Андрій Гуменюк, подібні візити допомагають вдосконалювати комунально-побутові умови в установі та засвідчують дотримання законності під час застосування заохочувальних норм до засуджених.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »