2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
21.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Для засуджених Надержинщинської виправної колонії (№65) Північно-Східного міжрегіонального управління провели тренінгові заняття

20 червня 2019 року в державній установі «Надержинщинська виправна колонія ( №65 )» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, в рамках реалізації пілотного проекту по впровадженню пенітенціарної пробації в установах виконання покарань Полтавської області, представниками благодійної організації «FREE ZOON» Іваном Бабіюком та Ігорем Прещепою, спільно з провідним інспектором Полтавського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Оксаною Гаврось було проведенно фінальне тренінгове заняття модульного навчання за курсом «Життєві навички» на тему: «Житло».

П’ятьом учасницям проекту з числа засуджених жінок, які протягом третього кварталу 2019 року будуть звільнятися з установи, було роз’яснено їхні права та можливості стосовно проживання після звільнення, а також набуття та відновлення права на житло. В ході проведеної дискусії з кожною із учасниць було обговорено їхні індивідуальні проблеми та проінформовано про перелік послуг, які надають центри адаптації для бездомних осіб та осіб звільнених з місць позбавлення волі в регіонах, куди будуть звільнятися засуджені.

Начальник установи Микола Алєксєєнко зазначив, що комунікація та подальша співпраця з неурядовими організаціями являється дієвим інструментом та додатковим ресурсом щодо ефективної адаптації засуджених до життя в суспільстві

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »