2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
26.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Харківському слідчому ізоляторі Північно-Східного міжрегіонального управління зареєстровано шлюб

25 червня 2019 року в державній установі «Харківський слідчий ізолятор» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було зареєстровано шлюб.

Представниця Новобаварського відділу реєстрації актів громадянського стану Харківського міського управління юстиції в урочистій обстановці зареєструвала шлюб, молодята обмінялись обручками та отримали свідоцтво про одруження. Також молодята отримали безліч теплих привітань, настанов та добрих побажань. З початку року в установі зареєстровано 8 шлюбів.

Начальник установи Євген Бартощак зауважив, що укладання шлюбів у місцях позбавлення волі сприяє позитивній адаптації засуджених у суспільстві після звільнення і дає їм змогу ставати більш відповідальними до свого життя.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »