2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
26.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Сумському слідчому ізоляторі Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

25 червня 2019 року, завдяки професійним та вмілим діям співробітників державної установи «Сумський слідчий ізолятор» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було попереджено спробу доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.

Так, о 15 годині 30 хвилин під час догляду вмісту передачі, яка надійшла до установи на ім’я засудженого Х., 1993 року народження, від громадянина Ц., в середині апельсину було виявлено 2 поліетиленові згортки з кристалоподібною речовиною білого кольору невідомою походження, зовні схожою на наркотичний засіб.

За фактом вилучення невідомої речовини були складені відповідні матеріали та повідомлено до територіального відділу Національної поліції області для прийняття рішення згідно з вимогами чинного законодавства України.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »