25 сiчня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
14.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Бахмутській установі виконання покарань (№6) відзначили День батька

14 червня 2019 року, на передодні відзначення Дня батька, начальником відділення соціально-психологічної служби із залученням співробітника Бахмутського міського центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді, серед засуджених відділення з господарчого обслуговування, які утримуються в установі, були проведені інформаційно-просвітницькі заходи.

"Не зможе стати хорошим батьком той чоловік, що не зміг зрозуміти свого батька",- таким висловлюванням Т. Уайлдера розпочала святковий захід, присвячений Дню Батька, фахівець Бахмутського міського центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді та розповіла про мету та цілі проведення Дня батька (День тата) в Україні, який є офіційним святом та щорічно відзначається в третю неділю червня. У 2019 році цей День припадає на 16 червня. Однією з основних цілей проведення такого свята є виховування в українського суспільства «моделі доброго батька», який відповідає за збереження життя дитини від часу її народження, разом з мамою бере активну участь у вихованні дитини, забезпечує сім'ю матеріально, але у такий спосіб, щоб був час на розвиток здорових стосунків в сім'ї, виховує дітей на засадах високої моралі своїм особистим прикладом.

Під час проведення в установі цього заходу фахівцями переслідувалася мета донесення до засуджених понять про розуміння таких слів - як «любов», яку може дати тільки рідна людина, «турбота», «ніжність», «сердечність», «своєчасна порада», «підтримка», адже, наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли вони нас залишають.

Після перегляду наочного матеріалу про родинні відносини у сім`ї у слайд-форматі, було проведено обговорення переглянутого, де кожен засуджений виступив зі своїм висновком, який він зробив для себе, про розуміння слова «Батько», так як кожен з них вже є батьком або у майбутньому обов`язково стане ним.

У цей День засуджені відділення з господарчого обслуговування приєднались до привітань і поздоровлень, що лунають на адресу всіх батьків та побажали їм довголіття, щоб ми всі могли більше радувати своїх батьків і піклуватися про них, любити і спілкуватися з ними, адже цю можливість ми маємо не завжди!

Також, засуджені висловили свої почуття на власноруч виготовлених святкових листівках, які вони при першій нагоді подарують своїм близьким.

Заступник начальника відділу СВПР
капітан внутрішньої служби
В`ячеслав Самойленко

версія для друку
Розширений пошук »