27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
18.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Торецькій виправна колонії (№ 2), що на Донеччині, проведені змагання на честь свята «Дня Батька»

16.06.2019 року в державній установі «Торецька виправна колонія (№2)», на честь свята «День Батька» відбулися змагання з футболу серед команд засуджених та віруючих «Євангельське милосердя».

Іспитувати свої сили визвалися команди відділень №1, №6, №3, №4 та команда представників церкви. Самі змагання відбувалися по олімпійській системі – на вибування.

Засуджені з наснагою прийнялися грати. Було видно, що вони віддадуть усі сили заради перемоги. Після довгої та запеклої боротьби були виявлені переможці – команда відділення № 1. Команди відділення № 3 та № 6 зайняли друге та третє місця відповідно. Переможці та призери були нагороджені спеціальними грамотами та заохочені солодкими призами. Після нагородження, віруючими були прочитані уривки з Біблії, в яких розповідають про важливість шанування своїх батьків.

Хотілося б відмітити, що незважаючи на обставини, адміністрація установи робить усе можливе заради фізичного та морального розвитку засуджених. Так само спортивні ігри один з видів зміцнення відносин батька і сина. Можливо саме таких відносин з батьком деяким засуджені не вистачило свого часу, а деякі засуджені задумаються про те, що для своїх дітей зробили вони самі.

Відділ СВПР
ДУ Торецька виправна колонія
Південно-Східного МРУ ПВКПП МЮ (№ 2)

версія для друку
Розширений пошук »