2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
01.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

Засуджені Мелітопольської установи виконання покарань (№144) відзначили День Конституції України

28 червня 2019 року засуджені Мелітопольської установи виконання покарань (№144) відзначили Державне свято - День Конституції України. Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Під час інформаційно – просвітницьких заходів для засуджених, які провели вихователі відділень соціально – психологічної служби, було нагадано про Закон, який має бути затверджений у державі і таким Законом є Конституція України, прийнята Верховною Радою 28 червня 1996 року. Під час проведення правової вікторини неповнолітні засуджені мали змогу продемонструвати свої знання з історії України, деяких законів Держави. Безперечно кожний громадянин нашої Держави повинен знати і розуміти основні закони. Із великим задоволенням дівчата відповідали на різні запитання, дізнаючись багато нового та цікавого.

Найбільше вразило, як засуджені відповіли на питання «Якою ви бачите свою країну в майбутньому». Виявилось, що жодна з них не залишилась осторонь, кожна прагнула розповісти своє власне бачення майбутнього. Загалом дівчата вірять, що квітуча Україна буде сильною, неповторною, а найголовніше, палко люблячою кожним громадянином.

Теплими словами засуджених привітав Протоірей Отець Геннадій, який разом з представниками Української Православної Церкви провів Божественну літургію. В рамках патріотичного виховання засуджених важливо виховувати усвідомлення себе як невід'ємної частини українського народу, любов до рідної країни, почуття патріотизму і в жодному разі не забувати неоціненний скарб нашого народу – його історію.

Анжела Телегіна,
Мелітопольська установа виконання покарань
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »