11 грудня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

Урочисте відкриття XXVIII фестивалю «Червона калина» відбулось у державній установі «Ковельська виховна колонія»

5 липня 2019 року на території державної установи «Ковельська виховна колонія» відбулось урочисте відкриття XXVIII фестивалю самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина» під гаслом «Традиції об’єднують окремих людей в єдиний народ».

Фестиваль “Червона калина” щороку змінює тематику, цього разу на сцені відтворили народні звичаї, традиції та обряди.

Заступник начальника Адміністрації ДКВС України з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Торкунов О.М. та начальник установи Абрамчук І.Д. відкрили дане дійство і зазначили, що цього річ відкриття фестивалю припало саме державній установі «Ковельська виховна колонія».

Розпочався фестиваль театралізованим обрядом купальської ночі, який разом із вихованцями колонії на сцені відтворили учасники студії естрадного співу “Зорепад”, танцюристи ансамблю народного танцю “Дзвіночок” та актори самодіяльного театру НД “Просвіта”.

Завідувач клубу спільно з вихованцями театру-студії «10 ряд 10 місце» та художніми колективами міста («Зорепад», «Дзвіночок», «Еліт мюзик») підготували програму, в якій поєднали минуле та сучасне, драму та комедію. Театралізовані постановки, літературно-музичні композиції носили патріотичний характер і точно відповідали обраній темі.

Артисти подарували глядачам позитивні емоції та теплі посмішки під час вокальних, декламаційних, акторських та танцювальних номерів. Різні за направленістю жанри пройшли за одним подихом, а їх зворушливість змусила глядачів в залі аплодувати стоячи, плакати та сміятися.

Вразила гостей і виставка художніх робіт з декоративно-прикладного мистецтва, яку підготували підлітки разом з керівниками гуртків. Виставкові роботи хлопці виконали в різних техніках: витинанка, батик, вишивка, писанкарство, декоративний розпис, ткацтво, лозоплетіння, авторська техніка тощо.

На Фестиваль до установи завітало дуже багато гостей, серед яких були присутні представники місцевого самоврядування, представники державних, громадських та релігійних організацій, культурні діячі, члени спостережної комісії, представники професійно-технічного навчального закладу, загальноосвітньої школи, представники засобів масової інформації, батьки та рідні вихованців.

Традиційно працювало журі конкурсу, яке й визначило кращих вихованців у номінаціях: «Музичне виконавство», «Літературна творчість», «Театральні та фольклорні колективи», «Хореографічне мистецтво», «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

Фестиваль вдався на славу. Журі визначило переможців. Дипломи отримали кращі виконавці.

На завершення фестивалю юнаки одержали паспорти та картки платників податків, а двом вихованцям пощастило найбільше - їм вручили документи про звільнення.

Кожного року фестиваль «Червона калина» дарує своїм гостям все більше і більше хороших емоцій та вражень. Для неповнолітніх засуджених – це шанс проявити себе з найкращої сторони, розвиватися і не зупинятися на досягнутому.

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »