26 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
23.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ ЗБОРИ ТА СЕМІНАР-НАРАДА ЗАСТУПНИКІВ НАЧАЛЬНИКІВ З ІНТЕНДАНТСЬКОГО ТА КОМУНАЛЬНО – ПОБУТОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УСТАНОВ ПІВДЕННОГО МЕЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ НА БАЗІ ДУ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР»

19 липня 2019 року на базі державної установи «Миколаївський слідчий ізолятор» організовано та проведено навчально- методичні збори заступників начальників з інтендантського та комунально-побутового забезпечення та начальників їдалень установ Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції ( далі - Управління). Головуючий даного заходу - заступник начальника Управління полковник внутрішньої служби Анатолій Ковтун, доповідач - начальник управління матеріально-технічного забезпечення Геннадій Бугорський. Також на даному заході був присутній заступник начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Дмитро Немцев.

По закінченню огляду об’єктів для начальників їдалень було проведено заняття з організації приготування їжі та випікання хлібу, роботи пекарні. Після проведення практичних занять, під час обговорення, учасники зборів мали змогу обмінятися досвідом роботи в цих напрямках.

Метою зборів було підведення підсумків роботи відділів інтендантського та комунально-побутового забезпечення за І півріччя 2019 року та визначення напрямків подальшої роботи служб з організації харчування та комунально-побутового забезпечення засуджених та осіб, узятих під варту, а також було розглянуто хід виконання заходів з підготовки установ до роботи в осінньо-зимового періоду 2019\2020 років, стан проведення ремонтних робіт на об’єктах житлового та комунально-господарського призначення.


версія для друку
Розширений пошук »