2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
01.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

Підбиті підсумки змагань
з багатоборства серед кiнологiв
Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

30 - 31 липня 2019 року на базі державної установи «Ладижинська виправна колонія (№ 39)» проведено змагання з багатоборства кінологів Центрально - Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Передбачені програмою заходи проходили під головуванням виконуючого обов'язки начальника міжрегіонального управління Бойчука Володимира Володимировича, за участю начальника управління ДКВС міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Лисака Сергія Миколайовича та заступника начальника кінологічного центру Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області Гринчака Івана Миколайовича.

При підготовці до змагань на розпліднику службових собак державної установи «Ладижинська виправна колонія (№39)» було проведено капітальний ремонт службових приміщень, дресмайданчика та вольєрів для утримання службових собак.

Основними завданнями змагань були: визначення ступеня підготовки службових собак і підвищення рівня їх тренованості, підвищення та підтримка фізичної підготовки кінологів та їх професійної майстерності, відбір кращих службових собак на випадок використання їх у складних і відповідальних оперативно-розшукових заходах.

На майданчику панував дух справжніх запеклих змагань, так як їх проведення даного заходу є важливою складовою єдиного навчального та тренувального процесу, спрямованого на виховання фізично здорового, сильного, вольового, висококваліфікованого спеціаліста-кінолога. Кожен учасник саме на цих змаганнях проявив витримку та прагнення до перемоги, а також показав свої робочі якості, вміння керувати собакою.

Командна першість визначилась згідно оціночного листа по найбільшій сумі балів, досягнутих учасниками змагань. В залік було віднесено результати по трьох видах змагань: загального дресирування службових собак, подолання смуги перешкод та спеціального дресирування службових собак.

Окрім практичної підготовки учасники продемонстрували глибокий психологічний контакт зі своїми чотирилапими партнерами. За роки служби пліч-о-пліч їх об'єднує не просто робота – це вірність, відданість, любов та готовність в будь-який момент прийти на допомогу. Саме завдяки тандему людина-собака можливий гарний результат, а для цього необхідно працювати як єдиний організм, як команда.

За результатами змагань судді визначили наступних переможців:
Перше місце – молодший інспектор відділу охорони державної установи «Замкова виправна колонія (№58)» прапорщик внутрішньої служби Дорошук Володимир Олександрович, зі службовою собакою «Сміла».
Друге місце – молодший інспектор відділу охорони державної установи «Райківецька виправна колонія (№78)» прапорщик внутрішньої служби Білоус Андрій Вікторович, зі службовою собакою «Чейсі».
Третє місце – молодший інспектор відділу охорони державної установи «Літинська виправна колонія (№123)» прапорщик внутрішньої служби Погорілий Сергій Олександрович, зі службовою собакою «Орк».
Переможців змагань було нагороджено відповідними дипломами та цінними подарунками.


версія для друку
Розширений пошук »