2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
15.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

Підведення підсумків службової діяльності Південно-Східного міжрегіонального управління на базі Вільнянської виправної колонії (№ 20)

14 серпня 2019 року на базі державної установи «Вільнянська виправна колонія (№ 20)» відбулося підведення підсумків службової діяльності за І півріччя 2019 року за участю керівництва Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, перших заступників начальників установ, начальників відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки, інженерно-технічних засобів охорони, зв'язку та інформатизації, відомчої пожежної охорони установ виконання покарань та слідчих ізоляторів підпорядкованих Південно-Східному міжрегіональному управлінню та представників Національної поліції України в Запорізькій області.

Захід проведено під головуванням начальника Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича та начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Невєрова Костянтина Володимировича.

Учасники заходу відвідали відремонтоване приміщення для очікування родичів засуджених, які прибули на побачення, модернізовані ділянки периметру № 6, № 7 та № 8 забороненої зони, відділення соціально-психологічної служби № 1 та № 5, відремонтоване приміщення лазне-прального комбінату.

В рамках практичних занять відбулось відпрацювання злагодженості дій груп швидкого реагування установ та воєнізованого формування Південно-Східного міжрегіонального управління у разі втечі засудженого з установи та роботи кінологічної служби по затриманню порушника, масових заворушень, захоплення заручників, порядку прийому засуджених, які прибули етапом та звільнення заручників. Під час проведення показових відпрацювань використовувалися учбові боєприпаси, спеціальні засоби та засоби інженерного озброєння.

Після практичної частини підведено підсумки діяльності за І півріччя 2019 року, заохочено ряд працівників, які досягли протягом 6 місяців 2019 року найкращих результатів службової діяльності, надано принципову оцінку результатам службової діяльності підпорядкованих установ за визначеними напрямками, визначено проблемні питання в діяльності відповідних структурних підрозділів установ та намічено шляхи їх вирішення.

Подібні практичні збори та тренування мають велике значення для подальшої ефективної діяльності як окремої установи, так і Державної кримінально-виконавчої служби України уцілому.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »