2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
16.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

Нарада з начальниками оперативних підрозділів та першими заступниками начальників установ Південно-Східного міжрегіонального управління за підсумками роботи у першому півріччі 2019 року

15 серпня 2019 року в залі засідань Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулася розширена нарада з начальниками оперативних підрозділів та першими заступниками начальників установ Міжрегіонального управління за підсумками роботи у першому півріччі 2019 року.

В заході взяли участь: начальник управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Андрій Нечипельський, заступник начальника відділу оперативної роботи та боротьби зі злочинністю управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Ліповський, начальник Південно-Східного міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Костянтин Невєров, перший заступник начальника Південно-Східного МРУ Дмитро Сало, начальник відділу оперативно-розшукової роботи Південно-Східного МРУ полковник внутрішньої служби Роман Ващенко, оперативний склад відділу оперативно-розшукової роботи управління. Крім того, для участі у нараді були запрошені представники управління стратегічних розслідувань ГУ НП України в Дніпропетровській області.

Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник Міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Костянтин Невєров, в якому зосередив увагу на необхідності проведення комплексних профілактичних заходів в установах виконання покарань за участю всіх підрозділів виправних закладів у напрямку покращення оперативної обстановки в місцях позбавлення волі, а також вказав на критичні прорахунку з деяких моментів організації оперативної роботи підрозділів.

В ході наради були обговорені ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності підпорядкованих підрозділів. Начальник відділу оперативно-розшукової роботи Міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Роман Ващенко доповів про підсумки роботи оперативних апаратів установ Міжрегіонального управління за 6 місяців 2019 року.

Під час наради розглядалися питання взаємодії установ виконання покарань із органами Національної поліції. Також, окрема увага була зосереджена на питанні в частині недопущення надходження до охоронюваних територій заборонених предметів, стан роботи в напрямку зменшення впливу ув'язнених негативної спрямованості на оперативну обстановку закладів, перекриття каналів доставки до охороняємої зони заборонених речей і наркотичних речовин, профілактики конфліктних ситуацій в середовищі засуджених, протидії скоєння засудженими шахрайських дій та соціально-резонасних злочинів, викорінення випадків вчинення неправомірних дій працівників, які нехтуючи інтересам служби, займаються доставкою засудженим заборонених речей та наркотичних речовин.

Наостанок керівництвом була надана принципова оцінка оперативної діяльності виправних закладів Міжрегіонального управління, відмічено установи, які досягли позитивних результатів в оперативній діяльності та акцентовано увагу на подальшому вирішенні проблемних питань в даному напрямку роботи.

Кращих оперативних працівників підпорядкованих установ заохочено відзнаками Адміністрації ДКВС України та Південно-Східного міжрегіонального управління.

Прес-служба Південно-Східного МРУ

версія для друку
Розширений пошук »