2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
16.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України проведено селекторну нараду щодо запровадження у практичну діяльність Правил внутрішнього розпорядку слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України

16.08.2019 в Адміністрації ДКВС України під головуванням першого заступника начальника полковника внутрішньої служби Мелюхова В.А. проведено селекторну нараду щодо запровадження у практичну діяльність Правил внутрішнього розпорядку слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 14.06.2019 № 1769/5.

У нараді взяли участь начальник Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Бондаренко О.А., персонал відділу організації діяльності слідчих ізоляторів, а також перші заступники начальників міжрегіональних управлінь, начальники управлінь ДКВС України та їх заступники, начальники відділів охорони, режиму та нагляду в областях, начальники слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, що виконують функцію слідчих ізоляторів.

Під час заходу обговорено відмінності між Правилами внутрішнього розпорядку, що втратили чинність, та Правилами у новій редакції, а також проблемні питання, що можуть виникнути при їх впроваджені у практичну діяльність та шляхи їх вирішення.


версія для друку
Розширений пошук »