2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
19.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Маріупольському слідчому ізоляторі пройшли навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління

16 серпня 2019 року в Маріупольському слідчому ізоляторі пройшли навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Невєрова Костянтина Володимировича та за участі керівництва установ виконання покарань. Також на захід були запрошені: начальник відділу оборони, мобілізаційної роботи та забезпечення режимних заходів Маріупольської міської ради Володимир Могильний та начальник відділу прокуратури області Роман Штенда. Метою заходу є обмін досвідом між керівниками установ.

Під час візиту до установи керівництвом було відвідано відремонтовані об’єкти, а саме дві дільниці периметру установи, КПП з пропуску автотранспорту та людей, збірне відділення, лазню.

Наприкінці заходу гості зібрались в актовій залі установи для перегляду відео презентації, після чого кожен мав можливість висловити свою думку щодо побаченого. В цілому якість проведення ремонтних робіт та урочистого заходу проведено на високому рівні.

Прес-служба Південно-Східного МРУ

версія для друку
Розширений пошук »