2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
20.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

НА БАЗІ БОЖКОВСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ (№ 16) ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІНЬ ДКВС МІЖРЕГІОНАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ

19 серпня 2019 року на базі державної установи «Божковська виправна колонія (№ 16)» підведено підсумки службової діяльності Управлінь ДКВС міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за перше півріччя 2019 року.

У заході, який проходив під головуванням начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Олексія Бондаренка, взяли участь заступник начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС полковник внутрішньої служби Сергій Чабанюк, виконуючий обов’язки начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Дмитро Індік, начальники управлінь ДКВС міжрегіональних управлінь, начальники відділів (секторів) охорони, режиму та нагляду в областях.

Під час свого виступу полковник внутрішньої служби Олексій Бондаренко зосередив увагу присутніх на необхідності підвищення ефективності перевірок установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, а також встановлення суворого контролю за ходом усунення викладених недоліків, здійснення заходів щодо модернізації об`єктів тощо.

В ході наради були обговорені ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності підпорядкованих підрозділів. Полковник внутрішньої служби Сергій Чабанюк доповів про підсумки службової діяльності установ щодо забезпечення охорони, режиму, ізоляції, пожежної безпеки, функціонування інженерно-технічних засобів охорони, а також результати перевірок діяльності окремих установ.

Керівництвом Адміністрації ДКВС України була надана принципова оцінка діяльності управлінь ДКВС, персоналу відділів (секторів) охорони, режиму та нагляду в областях, відмічено установи, які досягли позитивних результатів та акцентовано увагу на невідкладності та ефективності подальшого вирішення проблемних питань, які мають місце у службовій діяльності установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »