2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
20.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УСТАНОВ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

19 серпня 2019 року на базі державної установи «Божковська виправна колонія (№ 16)» під головуванням начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка О.А. та виконуючого обов’язки начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Індіка Д.А. проведено розширену нараду за підсумками службової діяльності підрозділів охорони, нагляду і безпеки (режиму і охорони), інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації, відомчої пожежної охорони установ Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальниками управлінь ДКВС міжрегіональних управлінь, начальниками відділів (секторів) охорони, режиму та нагляду в областях у першому півріччі 2019 року.

Під час проведення підсумкової наради начальником Управління Державної кримінально-виконавчої служби Адміністрації ДКВС України полковником внутрішньої служби Бондаренком О.А. та керівництвом Північно-Східного міжрегіонального управління було надано принципову оцінку результатам службової діяльності підпорядкованих установ за визначеними напрямками, зокрема за результатами виконання заходів з підготовки інженерно-технічних засобів охорони установ ДКВС України до експлуатації у літніх умовах 2019 року, вказано на прорахунки та упущення, прийнято конкретні рішення з актуальних питань, доведено пріоритетні напрямки роботи на друге півріччя 2019 року, заохочено працівників, які досягли у звітному періоді найкращих результатів у службовій діяльності.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »