2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
23.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

Привітання начальника Адміністрації ДКВС України
з Днем Прапора та відзначення 28-ої річниці Дня Незалежності України!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

У ці серпневі дні минає 28 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою. Цього дня ми усвідомлюємо всю повноту відповідальності за власну долю, за подальший поступ у Європейську спільноту, за розвиток держави і майбутнє наступних поколінь.

Нелегким був шлях до такої жаданої Незалежності. Та попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну державу, а відтак втілити в життя мрію багатьох поколінь.

Святкуючи незалежність, Україна йде шляхом проведення ряду важливих реформ. Своєю працею ми долучаємось до нашої спільної справи – розбудови нової квітучої європейської держави, наповнюємо незалежність країни справжнім змістом.

З нагоди Дня незалежності України бажаю всім міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість і достаток будуть у кожній оселі. А мирне небо - над усією Україною!

Зі святом Вас! З Днем Незалежності!

Начальник Адміністрації ДКВС України
Генерал-майор внутрішньої служби
Олександр КРИКУШЕНКО

версія для друку
Розширений пошук »