2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
22.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України проведено урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Прапора України та 28-ої річниці Дня Незалежності України

В Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Прапора України та 28-ої річниці визначного свята – Дня Незалежності України.

З вітальним словом до присутніх звернувся генерал-майор внутрішньої служби Олександр Крикушенко, начальник Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, який побажав персоналу успіхів і наснаги у службі на благо рідної Батьківщини та Українського народу, мирного неба над головою, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

За сумлінне виконання службових обов’язків Міністерством юстиції України присвоєно 2 дострокових звання та вручено 2 Подяки Міністерства юстиції працівникам Адміністрації ДКВС України, правами начальника Адміністрації ДКВС України заохочено 50 працівників, із них 20 працівників Адміністрації ДКВС України та 30 працівників установ виконання покарань та міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, про що доведено під час урочистої частини.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »