2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
28.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

Результати проведення спеціальної операції «Щит»

З метою забезпечення правопорядку в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України під час відзначення Дня Незалежності України, у період з 23 серпня по 27 серпня 2019 року проведено спеціальну операцію "Щит".

Згідно з інформацією, що надійшла з міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції до Адміністрації ДКВС України, протягом проведення спеціальної операції засудженими (ув’язненими) допущено 672 порушення встановленого режиму тримання, у тому числі:
- вживання спиртних напоїв - 11;
- невиконання законних вимог адміністрації - 75;
- порушення локалізації - 46;
- виготовлення та зберігання заборонених предметів – 274.

Відкрито 4 кримінальні провадження проти засуджених за ст.ст. 309 ч.1, 391 КК України.
Персоналом установ виконання покарань та слідчих ізоляторів вживалися заходи щодо перекриття каналів надходження до засуджених та осіб, взятих під варту, заборонених предметів. З цією метою проведено 80 загальних та 2489 вибіркових обшуки.
За результатами обшуків, проведених на території зон, що охороняються, вилучено: 11 л. спиртних напоїв, 861,5 л. браги, 140 гривень, 320 мобільних телефонів та 235 виробів широкого вжитку.
При спробі доставки до зон, що охороняються, вилучено: 2 грами наркотичних речовин, 99,71 л. спиртних напоїв, 510 гривень та 160 мобільних телефонів.
Виявлено і перекрито 70 каналів надходження до засуджених та осіб, взятих під варту, заборонених предметів.
Під час проведення спеціальної операції було попереджено 8 фізичних розправ.
Персоналом установ виконання покарань та слідчих ізоляторів було здійснено 2537 перевірок несення служби черговими змінами, 1396 з них у нічний час, 1789 перевірок несення служби вартами, з них - 968 у нічний час.
Найбільш яскраві приклади вмілих дій персоналу ДКВС України з перекриття каналів надходження заборонених предметів:
23.08.2019 в Роменській ВК (№56) під час проведення загального обшуку персоналом установи в особистих речах засуджених С. та К. було виявлено та вилучено 2 мобільних телефони.

23.08.2019 в Вінницькій ВК (№ 86)» був затриманий громадянин Л., який раніше відбував покарання в установі, та який намагався здійснити перекид з наркотичними речовинами на територію забороненої зони установи.

23.08.2019 у Вознесенській ВК (№72) під час видачі посилки, яка надійшла до установи кур’єром доставки «Нова Пошта» на ім’я засудженого К., від громадянина Т., від імені якого було направлено посилку. В ході догляду вмісту даної посилки було встановлено, що всередині знаходяться заборонені для зберігання та використання засудженими предмети, 4 (чотири) мобільні телефони та адаптер до мобільного телефону, Micro USB кабель.

26.08.2019 в Торецькій ВК (№ 2) під час обходу прилеглої території патрулем з службовою собакою установи було виявлено та затримано громадянина Б., який намагався здійснити перекид двох згортків обмотаних клейкою стрічкою та однієї пластикової пляшки об’ємом 0.5 л. до внутрішньої забороненої зони установи. У згортку було виявлено 3 мобільних телефони, 200 гривень, одна колода гральних карт. У пляшці була виявлена рідина з характерним запахом спирту.

27.08.2019 в Рівненському СІЗО невідома особа здійснила перекид через лінію охорони предмету. Під час обстеження дільниці №6 було виявлено та вилучено 1 пакунок чорного кольору в якому знаходилося 5 заводських упаковок хлібопекарських дріжджів вагою по 100 грам кожна.

У подальшому спеціальна операція під умовним найменуваннями "Щит" також буде проводитись як один засобів забезпечення правопорядку в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

Управління Державної кримінально-
виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »