10 квiтня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
30.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі Запорізького слідчого ізолятора пройшли навчально – практичні збори керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань

30 серпня 2019 року на базі Запорізького слідчого ізолятора пройшли навчально – практичні збори керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Невєрова Костянтина Володимировича та за участі керівництва установ виконання покарань.

Під час візиту до виправного закладу керівництво здійснило комісійний обхід об’єктів установи для ознайомлення з умовами тримання (ув’язнених) засуджених. Так, було проведено огляд приміщень де здійснено ремонти у кімнаті короткострокових побачень, черговій частині, кімнаті для зберігання спецзасобів ГШР, посту оператора відеоспостереження, лазне-пральному комплексі, кімнаті відпочинку для молодших інспекторів, камері для ув’язнених та засуджених жінок.

Також, було проведено ремонтні роботи у медичній частині, а саме: в коридорі повністю пошпакльовано та пофарбовано стіни, замінено та перекрито пластиком стелю, встановлено додаткову перегородку для блоку ТБЦ, в камерах-палатах замінено водо, тепло та енерго комунікації, обладнано металопластиковими вікнами та оновлено обладнання санвузлів, проведено шпаклювання та фарбування стін та стелі, в кабінетах медичних працівників замінено скрізь двері на пластикові проведено шпаклювання стін та стелі.

Після огляду об’єктів установи учасники зборів підвели підсумки навчально – практичних зборів. Проаналізували результати діяльності керівництва Запорізького слідчого ізолятора та надали позитивну оцінку виконаній роботі персоналу установи.

Людмила Гайванюк
ДУ «Запорізький слідчий ізолятор»
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »