2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
02.09.2019
Державна пенітенціарна служба України

І знову дзвоник кличе на урок…

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію святкувати Перше вересня – початок нового навчального року. Це є справжнє свято мудрості, доброти і людяності. Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. На початку вересня в стінах установ виконання покарань та слідчих ізоляторів пролунав перший дзвоник, який розпочав новий навчальний рік, а це означає відкриття нової дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Одним із основних засобів виправлення і ресоціалізації засуджених на сьогоднішній день є загальноосвітнє навчання. Згідно з Європейською конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод та Конституцією України засуджені мають право на освіту, як й інші громадяни. Доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти відіграє важливу роль у формуванні у засуджених свідомого прагнення до участі у соціально-корисній діяльності.

У 2019/2020 навчальному році за парти загальноосвітніх шкіл при установах виконання покарань та слідчих ізоляторах сіло 4 тис. 233 учня.

Свято відкрилося Державним Гімном України. У кожному навчальному загальноосвітньому закладі були присутні представники відділів освіти, місцевих рад, громадських та релігійних організацій, спостережних комісій, викладачі шкіл та навчальних центрів установ. Усім, хто розпочав новий навчальний рік, гості побажали високих здобутків, приємних вражень, які сприятимуть здійсненню їх майбутніх мрій і планів.

Після урочистостей учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів пішли на перший Урок, який був присвячений національно-патріотичному вихованню.

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »