2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
04.09.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України розпочато навчання зі службової підготовки осіб начальницького складу у 2019-2020 навчальному році.

03.09.2019 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України розпочалося навчання зі службової підготовки осіб начальницького складу. Майором внутрішньої служби Андрієм Кучером, начальником відділу виховної роботи та службової підготовки персоналу Управління персоналу представлено програму службової підготовки на 2019-2020 навчальний рік, обговорено організаційні питання та проведено перше заняття на тему: «Міжнародні правові акти з питань дотримання прав людини та поводження із засудженими. Основні вимоги Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини».

Наприкінці заходу Андрій Кучер побажав успіхів в навчанні та висловив сподівання, що система занять зі службової підготовки та отримані в результаті необхідні знання, уміння, навички особами начальницького складу Адміністрації ДКВС України, протягом 2019-2020 навчального року стануть корисними для професійного зростання кожного.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »