2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
04.09.2019
Державна пенітенціарна служба України

Проведено апаратну нараду за результатами перевірки державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)» Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

04.09.2019 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням першого заступника начальника полковника внутрішньої служби Мелюхова В.А. відбулась апаратна нарада, під час якої розглянуто питання оперативно-службової діяльності державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)» Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за результатами перевірки установи персоналом Адміністрації ДКВС України.

Під час наради заслухані керівники державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)» та Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Першим заступником начальника Адміністрації ДКВС України поставлені конкретні завдання щодо усунення виявлених недоліків, визначені конкретні строки та шляхи їх вирішення.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »