19 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
09.09.2019
Державна пенітенціарна служба України

Відбулась Всеукраїнська конференція християнських церков "Забуваючи минуле та рухаючись вперед, прагну до цілі".

Представник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адмiнiстрацiї ДКВС України Гужва О.І. взяв участь у проведенні 18-ї Всеукраїнської конференції християнських церков "Забуваючи минуле та рухаючись вперед, прагну до цілі". Конфереція відбулась за участі фахівців ДУ "Центр пробацiї", працівників Національної полiцiї України та представників Центрiв реiнтеграцiї та адаптацiї, тобто безспосереднiх партнерiв соціально-виховної служби установ виконання покарань у питаннях пiдготовки засуджених до звiльнення.

Присутні були ознайомлені з дiяльнiстю соціально-виховної та психологічної служби, результатами діяльності та проблемними питаннями, що виникають при підготовці засуджених до звільнення. Перспективним напрямком співпраці визнана міжнародна програма "Шлях засудженого", відповідно до якої за результатами проведення 8-ми тижневого підготовчого курсу, засуджений шукає особисту вiдповiдь на питання: «Чим я буду займатися пiсля звiльнення?». Робота проводиться з групами засуджених чисельнiстю 10-15 осiб. У світі понад 500 тис. засуджених до позбавлення волі успiшно готуються до звiльнення за даною програмою.

Питання підготовки засуджених до звільнення залишається актуальним та потребує подальшого розвитку у напрямку взаємодії та співпраці між представниками Центрiв реiнтеграцiї, адаптації та соціально-виховної психологічної служби установ виконання покарань.


версія для друку
Розширений пошук »