25 сiчня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.09.2019
Державна пенітенціарна служба України

Відбулась Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги (БПД)

Представники Адміністрації ДКВС взяли участь у першій Київській міжнародній конференції з безоплатної правової допомоги. Протягом трьох днів, 10-12 вересня понад 300 експертів з 8 країн обмінювалися досвідом управління системами БПД, надання безоплатних правових послуг вразливим групам населення, впровадження інновацій у сфері права для покращення доступу до правосуддя.

Темою конференції була безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості. Більше 70 спікерів з України, Канади, Грузії, Нідерландів, Шотландії, Ізраїлю та інших країн мали змогу обмінятися кращими практиками у сфері доступу до правосуддя.

Конференція надала змогу ключовим зацікавленим сторонам української системи безоплатної правової допомоги поділитися передовим досвідом та новаціями в Україні з представниками інших систем правової допомоги, а також дізнатись про міжнародний досвід з ключових питань розвитку надання безоплатної правової допомоги, що становлять взаємний інтерес. Робота Конференції відбувалася у декількох форматах, зокрема, протягом трьох днів відбулося 5 панельних дискусій, учасники працювали у 8 робочих групах, а також відбулися 4 презентації нових ініціатив у рамках української системи безоплатної правової допомоги.

Конференція стала майданчиком для обговорення поступу та ключових досягнень й інновацій у сфері надання безоплатної правової допомоги та доступу до правосуддя, глобальних та локальних тенденцій у розвитку систем БПД та їхньої ролі у розвитку широких партнерств та співпраці з метою досягнення справедливості і правосуддя вразливих груп.

Адміністрацією ДКВС України, Координаційним центром з надання правової допомоги та державною установою «Центр пробації» згідно спільного меморандуму ведеться постійна робота щодо забезпечення надання якісної та своєчасної безоплатної правової допомоги засудженим та особам, узятим під варту. Протягом 2019 року в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах 553 юристами (адвокатами) проведено 1 тис. 323 зустрічі з надання правової допомоги, з них 72 за допомогою відеоз’язку у дистанційних пунктах. 2 тис. 480 осіб отримали консультації та роз’яснення з правових питань безпосередньо в установах та 104 - через засоби відеозв’язку.

Відділ з питань дотримання
прав засуджених та осіб,
узятих під варту

версія для друку
Розширений пошук »