27 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
23.09.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі ДУ « Хмельницький слідчий ізолятор » відбулися учбово-методичні збори

17 вересня 2019 року на базі державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» відбулися учбово-методичні збори з черговими помічниками начальників слідчих ізоляторів та їх заступниками Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Даний захід було проведено під керівництвом Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Навчальні збори вже традиційно розпочалися з проведення стройового огляду, під час якого було перевірено зовнішній вигляд, наявність службових посвідчень і жетонів. Після чого відбулося прийняття заліків щодо визначення рівня знань нормативно-правових актів Державної кримінально-виконавчої служби України, які регламентують службову діяльність.

З учасниками зборів були обговорені ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності служби, після чого була надана принципова оцінка діяльності чергових помічників начальників слідчих ізоляторів, відмічено працівників, які досягли позитивних результатів та акцентовано увагу на необхідності покращення діяльності окремих підрозділів.

Під час практичної частини було здійснено обхід об’єктів державної установи, а саме: внутрішні та зовнішні пости, чергова частина, периметр охороняємої зони, приміщення карцерів, господарчої обслуги, кімнат тривалих та короткострокових побачень.

По завершенню зборів було поставлено конкретні завдання та вказані строки їх виконання, визначено основні пріоритетні напрямки роботи.


версія для друку
Розширений пошук »