27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
23.09.2019
Державна пенітенціарна служба України

ПРЕС-АНОНС
До уваги засобів масової інформації

02 жовтня 2019 року на базі державної установи «Роменська виправна колонія (№ 56)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбудеться відкриття локальної дільниці для засуджених до довічного позбавлення волі, до якої буде переведено трьох засуджених, яким у порядку, визначеному статтями 100 та 151-1 Кримінально-виконавчого кодексу України, змінено умови тримання з камерних приміщень на звичайні жилі приміщення.

Така практика зміни умов тримання особам, засудженим до довічного позбавлення волі, буде застосована вперше.

Захід відбудеться за адресою: вул. Вишнева, 19, с. Перехрестівка, Роменський район, Сумська область.

Початок заходу о 10 годині.

Контактна посадова особа від Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (відповідальна за взаємодію із засобами масової інформації):
в.о. начальника сектору взаємодії із засобами масової інформації Мартинова Дар’я Ігорівна – мобільний телефон (097) 97-66-979.

Управління Державної кримінально-виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »