27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
03.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

Розпочато V всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України

03 жовтня 2019 року відбулось урочисте відкриття V всеукраїнських змагань з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України на базі державної установи «Райківська виправна колонія (№ 73)» Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Змагання проводяться під головуванням начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича. До складу суддівської колегії увійшли досвідчені працівники правоохоронних органів та почесні працівники органів внутрішніх справ, викладачі Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України, працівники Національної гвардії України та Національної поліції України.

Вісімнадцять кращих кінологів кримінально-виконавчої служби представлятимуть шість команд міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Змагання розпочато з виконання вправ комплексу загальної підготовки службових собак, подолання смуги перешкод. Також, відпрацьовано вибір речі, пошук стріляних гільз, затримання людини, яка чинить втечу, охорона затриманого та захист молодшого інспектора-кінолога.

Управління Державної
кримінально-виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »