27 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі Торецької виправної колонії (№ 2) відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління

27 вересня 2019 року в державній установі «Торецька виправної колонії (№ 2)» відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальників підпорядкованих установ виконання покарань і слідчих ізоляторів. Учбові збори проходили під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Костянтина Невєрова.

Розпочалися збори зі стройового огляду особового складу. Керівництво управління та учасники зборів відвідали об’єкти установи, а саме: розплідник для службових собак, дресирувальний майданчик для службових собак, на якому учасники зборів подивились виступ службових собак на тренажерах, периметр установи, кімнати короткострокових та довгострокових побачень, відділення соціально-психологічної служби (№ 4). За коротких час в поточному році керівництвом установи було проведено масштабну роботу із капітального будівництва даних об’єктів.

Після огляду представлених об’єктів установи керівництвом Міжрегіонального управління було проаналізовано результати діяльності керівництва «Торецької виправної колонії (№ 2)» та надано позитивну оцінку виконаній роботі персоналу установи.

Прес-служба Південно-Східного МРУ

версія для друку
Розширений пошук »