27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
07.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

Підбиті підсумки
V всеукраїнських змагань
з багатоборства кiнологiв Державної
кримінально-виконавчої служби України

В період з 02 по 04 жовтня 2019 року на базі державної установи «Райківська виправна колонія (№ 73)» Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулися V всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Основними завданнями змагань було визначення ступеня підготовки службових собак і підвищення рівня їх натренованості, покращення і підтримка належного рівня фізичної підготовки кінологів та їх професійної майстерності.

Під час усіх етапів змагань на майданчику панував дух справжньої запеклої боротьби, так як проведення даного заходу є важливою складовою єдиного навчального та тренувального процесу, спрямованого на виховання фізично здорового, сильного, вольового, висококваліфікованого спеціаліста-кінолога. Кожен учасник проявив витримку та прагнення до перемоги, а також показав свої робочі якості та вміння керувати службовим собакою.

До програми змагань входили такі види багатоборства, як комплекс вправ загальної підготовки, подолання смуги перешкод та комплекс вправ спеціальної підготовки.

Індивідуальна та командна першість визначалась за найбільшою кількістю балів, здобутих учасниками змагань та командами за всіма видами багатоборства.

За результатами змагань суддівська колегія визначила переможців в індивідуальній першості:

1 місце виборов молодший інспектор-кінолог відділу охорони державної установи «Райківецька виправна колонія (№ 78)» старший прапорщик внутрішньої служби Білоус Андрій Вікторович;
2 місце – молодший інспектор-кінолог відділу охорони державної установи «Торецька виправна колонія (№ 2)» молодший сержант внутрішньої служби Галицький Андрій В’ячеславович;
3 місце – молодший інспектор-кінолог відділу охорони державної установи «Бердичівська виправна колонія (№ 70)» прапорщик внутрішньої служби Мацюк Павло Васильович.

Серед команд міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції призові місця вибороли:
1 місце – команда Центрально-Західного міжрегіонального управління;
2 місце – команда Південно-Східного міжрегіонального управління;
3 місце – команда Центрального міжрегіонального управління.

Також визначено переможців змагань за окремими видами багатоборства:
За комплексом вправ загальної підготовки переможцем став молодший інспектор-кінолог відділу охорони державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)» прапорщик внутрішньої служби Чулков Віктор Леонідович.
За комплексом вправ спеціальної підготовки – молодший інспектор-кінолог відділу охорони державної установи «Райківецька виправна колонія (№ 78)» старший прапорщик внутрішньої служби Білоус Андрій Вікторович.

Окрім практичної підготовки учасники продемонстрували тісний психологічний контакт зі своїми чотирилапими партнерами. За роки служби пліч-о-пліч їх об’єднує не просто робота – це вірність, відданість, любов та готовність в будь-який момент прийти на допомогу. Саме завдяки тандему людина-собака можливий гарний результат, а для цього необхідно працювати як єдиний організм, як команда.

Підготовка кінологів, службових собак, а також рівень проведення змагань позитивно оцінені суддями – представниками Національної гвардії України, Національної поліції України та викладачами Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України.

Кінологічна служба відіграє надзвичайно важливу роль при виконанні службових завдань, які щодня постають перед персоналом та є однією з найважливіших у забезпеченні належного правопорядку в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України, а тому такі змагання є добрим стимулом для самовдосконалення та виховання командного духу.

Під час змагань, крім іншого, кінологами установ ДКВС України та Національної поліції України зі службовими собаками продемонстровано показові виступи.

Кінологічна служба Державної кримінально-виконавчої служби України є однією з найбільших серед правоохоронних органів і налічує понад 1500 собак, з яких майже 600 розшукових.

Управління Державної
кримінально-виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »