27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
09.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ В СЛІДЧИХ ІЗОЛЯТОРАХ ТА УСТАНОВАХ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ, ЩО ВИКОНУЮТЬ ФУНКЦІЮ СЛІДЧИХ ІЗОЛЯТОРІВ У 2019 РОЦІ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПОТРАПЛЯННЯ ДО ЗОНИ, ЩО ОХОРОНЯЄТЬСЯ ЗАБОРОНЕНИХ ПРЕДМЕТІВ ТА РЕЧОВИН

Запорукою належного функціонування слідчих ізоляторів (далі – СІЗО) та установ виконання покарань, які виконують функцію слідчих ізоляторів (далі – УВП) є ізоляція осіб, узятих під варту, та засуджених, постійний нагляд за ними, роздільне тримання, недопущення та запобігання вчиненню неправомірних дій на території установи. Тому, важливим приорітетом діяльності установ є перешкоджання доставки заборонених предметів та речовин до зон, що охороняються.

При цьому, особлива увага звертається на попередження потрапляння до ув’язнених мобільних телефонів, оскільки таким чином ув’язнені мають змогу перешкоджати кримінальному провадженню, зловживаючи довірою громадян, здійснювати шахрайські дії, пов’язані із заволодінням їх грошовими коштами, підтримувати зв’язок із злочинним середовищем.

З метою дотримання належного правопорядку в установах значно активізовано обшукові заходи, здійснюється якісне та ретельне проведення огляду посилок, передач і бандеролей, які надходять до ув’язнених та засуджених, догляду особистих речей ув’язнених, що прибувають із зали судових засідань, а завдяки модернізації та постійному оновленню доглядового обладнання, встановлення нових відеокамер та ефективному функціонуванню центрів відеоспостереження значно збільшилася кількість випадків вилучення заборонених предметів.

Так, кількість вилучених телефонів у порівнянні з минулим роком збільшилася більше ніж удвічі, а саме на 54,6 %. Найбільше мобільних телефонів вилучалося у державних установах «Київський СІЗО» та «Дніпровська УВП (№ 4)».

Поряд з цим, зросла кількість вилучених грошей (гривень – на 22,1 %, іноземної валюти – на 94,4 % більше). Найбільше грошей вилучалося у державних установах «Івано-Франківська УВП (№ 12)» та «Миколаївський СІЗО».

Відносно громадян, які намагались передати заборонені предмети до зони, що охороняється, було складено 239 протоколів про адміністративне правопорушення та судами прийнято рішення про притягнення їх до відповідальності.

Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України постійно вживаються заходи щодо контролю за станом правопорядку в підпорядкованих органах та установах, тому одним з пріоритетних завдань та напрямків роботи в подальшому є надійне перекриття шляхів надходження до зон, що охороняються заборонених предметів та речовин.

Управління Державної кримінально-виконавчої служби
Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби

версія для друку
Розширений пошук »