27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
11.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України проведено урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України

В Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.

З вітальним словом до присутніх звернувся Дмитро Немцев, виконуючий обов’язки начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, який побажав персоналу невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, щоб службова дорога уквітчалася успішними здобутками, повагою, міцним здоров'ям та гарним настроєм.

За сумлінне виконання службових обов’язків правами начальника Адміністрації ДКВС України заохочено 46 працівників, із них 16 працівників Адміністрації ДКВС України та 30 працівників установ виконання покарань та міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, про що доведено під час урочистої частини.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »