27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
21.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

Стан впровадження інженерно-технічних засобів охорони, нагляду і контролю в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах за 9-ть місяців 2019 року.

Для посилення надійності охорони та з метою недопущення вчинення втеч, керівництвом Адміністрації ДКВС України визначений пріоритетний напрямок розвитку системи охорони об’єктів УВП та СІЗО сучасними інженерно-технічними засобами охорони.

Під керівництвом Адміністрації ДКВС України міжрегіональними управліннями з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції постійно вживаються заходи щодо модернізації та переоснащення інженерно-технічних засобів охоронного призначення з метою забезпечення необхідного рівня технічної безпеки колоній. Ведеться наполеглива робота щодо заміни застарілого парку технічних засобів охорони та нагляду сучасними засобами охоронного призначення.

Так, протягом дев’яти місяців 2019 року в установах ДКВС України проводилась модернізація інженерних засобів охорони.

З використанням сучасних матеріалів та конструкцій за поточний рік в установах модернізовано 30527 м.п. огорож (7040 м.п. огорож внутрішньої забороненої зони, 7584 м.п. маскувальних огорож, 6875 м.п. основних огорож, 9028 м.п. противтечових загорож).

З метою документування протиправної поведінки засуджених в УВП та СІЗО протягом дев’яти місяців 2019 року додатково придбано 182 портативних відеореєстратора.

На сьогодні використовуються 1018 одиниць, що в середньому складає 8 відеореєстраторів на одну установу, за допомогою яких задокументовано понад 1500 порушень режиму тримання.

Важливим фактором для забезпечення належного нагляду за засудженими є функціонування центрів відеомоніторингу. За рішенням колегії Адміністрації ДКВС України в усіх установах ДКВС України впроваджено ефективні та сучасних центри відеомоніторингу.

Організована належним чином робота центрів відеомоніторингу є запорукою своєчасного виявлення і попередження як порушень режиму з боку засуджених (ув’язнених), так і ефективності виконання службових завдань персоналом установ.

На теперішній час в УВП та СІЗО використовується 7498 камер відеоспостереження, що в середньому становить 61 відеокамера на одну установу. Протягом дев’яти місяців 2019 року установами було додатково придбано 1417 відеокамер.

Забезпечення УВП та СІЗО засобами радіозв’язку.

Радіозв'язок є однією з важливих ланок в забезпеченні управління та підтримання стабільної оперативної обстановки в УВП та СІЗО Державної кримінально-виконавчої служби України.

Рішенням колегії Адміністрації ДКВС України від 17.05.2019 № 2 РК визначено активізувати роботу з подальшого нарощування в установах кількості усіх типів засобів радіозв’язку.

На сьогодні в установах експлуатуються 3489 портативних радіостанцій, що становить 87,5% від норми належності, на протязі 2019 року додатково придбано 689 одиниць.

Робота в даному напрямку продовжується та перебуває на постійному контролі Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України.

Управління Державної кримінально-виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »