27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
23.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УСТАНОВ ЗАХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ

23 жовтня 2019 року на базі державної установи «Миколаївська виправна колонія (№ 50)» відбулась розширена нарада за підсумками службової діяльності відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки, інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації, відомчої пожежної охорони установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за 9 місяців 2019 року.

Захід проведено за участю виконуючого обов’язки заступника начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Амброза С.Д., першого заступника начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Хоми М.В., керівного складу відділів (секторів) охорони, режиму та нагляду у Львівській, Рівненській, Волинській, Тернопільській та Івано-Франківській областях управління ДКВС міжрегіонального управління, перших заступників начальників установ та керівників відповідних відділів підпорядкованих установ.

Практичну частину розпочато із проведення стройового огляду особового складу установ виконання покарань та у подальшому було здійснено обхід території та об’єктів Миколаївської виправної колонії (№ 50).

В ході проведення наради полковником внутрішньої служби Амброзом С.Д. та керівництвом Західного міжрегіонального управління надано принципову оцінку стану справ за напрямками діяльності у підпорядкованих установах. При цьому, не тільки вказано на окремі прорахунки в організації служби, але й заохочено ряд працівників, які досягли найкращих результатів службової діяльності протягом 9 місяців 2019 року.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »