27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
21.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі Дружелюбівського виправного центру (№ 1) відбулися навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

18 жовтня 2019 року на базі державної установи «Дружелюбівський виправний центр (№ 1)» відбулися навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Костянтина Невєрова, за участі керівництва установ виконання покарань і запрошених представників органу місцевого самоврядування та духовенства.

Розпочалися збори зі стройового огляду особового складу установи.

Під час візиту до державної установи «Дружелюбівський виправний центр (№ 1)» керівництво Міжрегіонального управління та учасники зборів здійснили комісійний обхід території та об’єктів установи для ознайомлення з умовами тримання засуджених до обмеження волі.

Так, було оглянуто їдальню для засуджених, лазню та об’єкти, які готувалися до проведення навчально-практичних зборів, а саме: новий пральний комплекс з приміщенням для прання білизни і приміщенням для сушіння та прасування білизни; відділення соціально-психологічної служби, де проведені поточні ремонти коридору, житлових секцій, кімнати для приготування та прийому їжі, санвузлу, кімнати для роздягання та зберігання особистих речей засуджених, службового кабінету начальника відділення СПС.

Крім того, протягом поточного року було проведено значну роботу щодо підготовки території самої установи та інших об’єктів виправного центру.

Після обходу учасники зборів поділилися позитивними враженнями від побаченого. Керівництвом Південно-Східного міжрегіонального управління було проаналізовано результати діяльності адміністрації державної установи «Дружелюбівський виправний центр (№ 1)» та надано високу оцінку виконаній роботі персоналу відвіданої установи.

Олена Пара,
ДУ «Дружелюбівський виправний центр (№ 1)»
Південно-Східного МРУ ПВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »