27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
22.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі Кам'янської виправної колонії (№101) відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління

18 жовтня 2019 року на базі державної установи «Кам'янська виправна колонія (№101)» відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальників підпорядкованих установ виконання покарань і слідчих ізоляторів.

Учбові збори проходили під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Костянтина Невєрова.

Розпочалися збори зі стройового огляду особового складу.

Керівництво управління та учасники зборів відвідали об’єкти установи, а саме: ділянки периметру установи, спостережну вежу, вартове приміщення, кімнати короткострокових та довгострокових побачень, відділення соціально-психологічної служби, крамницю для засуджених установи, склад для зберігання тведопаливних матеріалів, музей установи, актову залу.

За короткий час в поточному році керівництвом установи було проведено масштабну роботу з капітального будівництва даних об’єктів.

Після огляду представлених об’єктів керівництвом Міжрегіонального управління було проаналізовано результати діяльності установи та надано оцінку «відмінно» проведеній роботі.

Прес-служба, Кам’янська виправна колонія
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№101)

версія для друку
Розширений пошук »